Silverstone SST-XE360-TR5 Complete Vanduo Cooling AMD Socket sTR5 / SP6 – 360mm, Juodas
  • Varlė kodas 42964484
  • Liko tik: 4 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
  • Varlė kodas 42964484
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Silverstone SST-XE360-TR5 Complete Vanduo Cooling AMD Socket sTR5 / SP6 – 360mm, Juodas kaina
ar
add to cart Į krepšelį 411.86
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 411.86
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
„Viskas viename“ vandens aušinimas, 360 mm radiatorius, 3 x 120 mm PWM ventiliatoriai, optimizuoti radiatoriams, suderinamas su AMD Socket sTR5 / SP6
  • Su trimis 120 mm PWM ventiliatoriais, optimizuotais radiatoriaus veikimui
  • Suderinamas su AMD Socket sTR5 / SP6, skirtu darbo stotims ir „Threadripper“
  • Varinis vandens blokas su didele mikrokanalų pagrindo plokšte efektyviam aušinimui
  • 360 mm aliuminio radiatorius užtikrina optimalų šilumos išsklaidymą
  • Galingas 4000 aps./min. siurblys užtikrina puikų aušinimo našumą
  • Iš anksto užtepta terminė pasta taupo laiką ir pastangas montuojant
„Silverstone XE360-TR5 AiO“ vandens aušintuvo išsami apžvalga
Efektyvus ir tylus šilumos išsklaidymas galingoms sistemoms
Galingas aušinimas su galingais ventiliatoriais
„XE360-TR5“ komplektuojamas su trimis galingais 120 mm PWM ventiliatoriais, optimizuotais darbui su radiatoriumi. Šie ventiliatoriai siūlo reguliuojamą greičio diapazoną nuo 600 iki 2800 aps./min. , todėl galite pritaikyti aušinimo našumą prie procesoriaus temperatūros. Ventiliatoriai užtikrina iki 149,03 m³/h oro srautą ir veikia maksimaliu greičiu, o triukšmo lygis yra tik 46 dB(A) , todėl užtikrinamas efektyvus aušinimas su minimaliu triukšmu.
  • Radiatoriaus matmenys: 120 x 28 x 394 mm (P x A x G)
  • Medžiaga: varis (vandens blokas), aliuminis (aušintuvas, vandens blokas), vamzdis (guma)
  • Svoris: 2,66 kg
  • Spalva: juoda
  • Ventiliatoriai: 3 x 120 mm ventiliatoriai (maks. 2800 aps./min.) Jungtis: 4 kontaktų (PWM) Bendras triukšmo lygis: maks. 46 dB(A) Oro srautas: maks. 87,72 CFM Statinis slėgis: maks. 3,09 mmH₂O Nominali įtampa: 12 V
  • Siurblys: Greitis: maks. 4000 aps./min. Jungtys: 3 kontaktų Nominali įtampa: 12 V Srovė: 0,38 A
  • Vamzdžio ilgis: 460 mm
  • Suderinamumas: AMD lizdas sTR5 / SP6
Spalva
Pirminė spalva
Juoda
Ventiliatoriaus pagrindinė spalva (rėmas)
Juoda
Ventiliatoriaus pagrindinė spalva (rotorius)
Pagrindinio radiatoriaus spalva (narvo)
Pagrindinio radiatoriaus spalva (pelekai)
Matmenys
Ilgis / Gylis
394 mm
Plotis
120 mm
Ūgis
28 mm
Ventiliatoriaus aukštis
25 mm
Radiatoriaus dydis
360 mm
Radiatoriaus aukštis su ventiliatoriumi
53 mm
Vamzdžio ilgis
46 cm
Tipas
CPU aušintuvo tipas
„AiO“ skysčio aušintuvas
CPU
CPU lizdas
sTR5
Ekranas
Įtrauktas ekranas
Ne
Ventiliatoriaus specifikacijos
Ventiliatoriaus dydis
120 mm
Triukšmas
Maks. vieno ventiliatoriaus triukšmas
46 dB(A)
Vidiniai prievadai
Ventiliatoriaus jungtys
4 kontaktų (PWM)
Siurblio jungtys
3 kontaktų
Medžiagos
Medžiagos
Aliuminis, Varis, Nikeliuotas varis, Guma
Pagrindo plokštės medžiaga
Aliuminis
Apšvietimas
Apšvietimas / RGB
Ne
Papildomas turinys
Įtraukti ventiliatoriai
3 x 120 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-09-04
Minusai: Gali būti triukšmingas esant maksimaliam apkrovimui
Specifikacija
  • Gamintojas SilverStone
  • Modelis
    SST-XE360-TR5
  • Matmenys - gylis (mm) 28
  • Matmenys - plotis (mm) 394
  • Kalėdų privalumai Taip
  • Suderinamumas - amd lizdas sWRX9
  • Integruota - tinklo plokštė Ne
  • Suderinamumas - procesorius AMD
  • Matmenys - aukštis (mm) 120
  • Apšvietimas - foninio apšvietimo spalva Nėra foninio apšvietimo
  • Spalva - spalva Juoda
  • Ventiliatorius - didžiausias oro srautas (cfm) 87.82
  • Radiatorius - radiatoriaus dydis aio 360mm radiatorius
  • Ventiliatorius - ventiliatoriaus dydis (mm) 120 x 120
  • Ventiliatorius – maksimalus ventiliatoriaus greitis (rpm) 2800
  • Ventiliatorius – triukšmo lygis (db) 46
  • Aušinimo tipas – aušinimo tipas Vandens (AIO)
  • Gerbėjas – gerbėjų skaičius 3
  • Modelio pavadinimas
    SST-XE360-TR5
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Chłodzenie wodne SilverStone SilverStone SST-XE360-SP5 Komplett-Wasserkühlung für LGA 6096 - 360 mm kaina
-2 %
  • Liko tik: 5+ vnt.
Bitspower NEBULA TUF Gaming RTX 5090 Vanduo Cooler, ARGB – acrylic, juodas kaina
  • Pristatymas į namus 3-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
TRYX PANORAMA 360 ARGB All-in-One Liquid Cooler, 3D-AMOLED-Ekranas – 360mm, baltos spalvos kaina
TRYX PANORAMA ARGB 280 All-in-One Liquid Cooling, 3D-AMOLED Ekranas – 280mm, baltos spalvos kaina
TRYX PANORAMA 280 All-in-One Liquid Cooling, 3D-AMOLED Ekranas – 240mm, juodos spalvos kaina
-2 %