  • Varlė kodas 48823709
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 7 has video
  • Varlė kodas 48823709
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Design :
Number of fans: 3 fan(s)
Material: Cooper
Water block material: Copper/Plastic
Fan connector: 3-pin + 4-pin
Radiator material: Aluminum
Illumination led: Yes
Illumination colour: Multi
Product colour: White
Power :
Fan current: 0_21 A
Pump current: 200 mA
Pump voltage: 12 V
Weight & dimensions :
Waterblock depth: 7_32 cm
Waterblock height: 5_07 cm
Weight: 1_9 kg
Radiator width: 39_2 cm
Radiator height: 2_7 cm
Fan dimensions (w x d x h): 120 x 120 x 25 mm
Waterblock width: 8_29 cm
Tube length: 40 cm
Package weight: 2_8 kg
Radiator depth: 12 cm
Fan 2 dimensions (w x d x h): 120 x 120 x 25 mm
Performance :
Noise level (high speed): 34_7 dB
Type: All-in-one liquid cooler
Fan static pressure: 3_06 mmH2O
Suitable location: Computer case
Fan diameter: 12 cm
Fan speed (min): 500 RPM
Supported processor sockets: LGA 1851
Maximum airflow: 64_72 cfm
Fan speed (max): 2200 RPM
Pump connector: 4-pin
Pump motor speed (max): 2700 RPM
Pump motor speed (min): 1800 RPM
Packaging content :
Package type: Box
Specifikacija
  • Gamintojas Chieftec
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Antec Orbit 120 ARGB FAN Obudowa komputera Wentylator 12 cm Juodas kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Chłodzenie wodne Cougar CGR-PSDVPRGB-W-240 Procesor Chłodnica cieczy all-in-one 12 cm Baltas kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Sapphire Nitro+ S360-A All-in-One Liquid Cooler, ARGB, juodos spalvos – 360 mm kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
PHANTEKS Glacier One 360M25 Gen2 DRGB AiO
  • GamintojasPhanteks
  • Skersmuo (mm)
  • LizdasAM5, AM4
  • Apšvietimas
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Liko tik: 2 vnt.
PHANTEKS Glacier One 360M25 Gen2 DRGB AiO kaina
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
XPG (ADATA) Wentylator XPG HURRICANE MAG Obudowa komputera Wentylator 12 cm Juodas 1 vnt. kaina
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD korpuso ventiliatorius, ARGB, PWM, 3er-Pack su valdikliu- 120 mm, juodos spalvos kaina
Lian Li GALAHAD II LCD 280 AIO, ARGB – juodos spalvos
  • Liko tik: 2 vnt.
Lian Li GALAHAD II LCD 280 AIO, ARGB – juodos spalvos kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Liko tik: 3 vnt.
„Corsair iCUE LINK LX120-R RGB PWM“ 3 pakuočių rinkinys + šakotuvas CO-9051050-WW kaina
Thermaltake CL-W319-PL12BL-A
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 3 vnt.
Thermaltake CL-W319-PL12BL-A kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Mercury ENERGIZER AAA x 20 Max Plus
  • GamintojasMercury
  • TipasAA, AAA
  • Kiekis (vnt)
  • Baterijos įtampa (V)
  • Baterijos technologijaAlkaline
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Mercury ENERGIZER AAA x 20 Max Plus kaina
-4 %