Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Ausinės Apple AirPods Pro 2nd gen

Ausinės Apple AirPods Pro 2nd gen

1 iš 8 has video

Prekės vaizdo įrašai

 • Ausinės Apple AirPods Pro 2nd gen video
 • Ausinės Apple AirPods Pro 2nd gen video
 • Ausinės Apple AirPods Pro 2nd gen video

Ausinės Apple AirPods Pro 2nd gen

Ausinės Apple AirPods Pro 2nd gen

add to cart Išparduota

Aprašymas

„AirPods Pro“ buvo sukurtos iš naujo, kad užtikrintų dar sodresnį garsą. Aukštesnio lygio aktyvus triukšmo slopinimas ir „Adaptive Transparency“ režimas sumažina daugiau išorinio triukšmo. „Spatial Audio“ garsas leidžia tau itin įsitraukti į klausymąsi. Valdymas lietimu dabar leidžia tau nustatyti garso lygį vienu perbraukimu. Patobulinta energijos funkcija užtikrina 6 val. veikiančią bateriją įkrovus vos kartą.

Skambesys

H2. Garsas
anapus visų
išmatavimų.

Naujasis „Apple“ sukurtas H2 lustas yra varomoji „AirPods Pro“ itin pažangaus skambesio jėga. Jis veikia kartu su specialiai sukurtu garsiakalbiu ir stiprintuvu, kad užtikrintų ryškias ir aiškias aukštas natas ir gilius bei sodrius žemus dažnius. Todėl kiekvienas garsas yra dar tikroviškesnis nei bet kada.

Naujasis H2 lustas atneša kaip niekada daug funkcijų, naudoja skaičiavimo algoritmus, kad užtikrintų dar išmanesnį triukšmo slopinimą, puikų trimatį garsą ir ilgesnį baterijos veikimo laiką – viską daro tuo pačiu metu.

Lustas naudoja naujus ir galingus pritaikymo algoritmus, kad garsas būtų greičiau apdorojamas ir derinamas tiksliai tuo metu, kai jį girdi. Kiekviena detalė yra priderinta prie tavo ausies formos, kad galėtum pasinerti į aukščiausios kokybės garsą.

Naujo dizaino į vidų nukreiptas mikrofonas veikia kartu su balso stiprinimo algoritmais, kad geriau atpažintų tavo balsą ir aiškiai perteiktų tariamus žodžius, todėl skambi natūraliau, kai bendrauji telefonu ir vaizdo skambučiais.

Specialiai sukurtas garsiakalbis ir stiprintuvas veikia kartu su H2 lustu, kad užtikrintų mažiau iškraipymų leidžiant turinį, todėl girdėsi sodresnius žemus ir aiškesnius aukštus garsus, kad ir kokiu garsumu klausysies.

Triukšmo slopinimas
Pagarsinome tylą.

„AirPods Pro“ su H2 lustu ir iki 2 kartų efektyvesniu triukšmo slopinimu nei prieš tai yra sukurtos taip, kad galėtum klausytis ramiai. Kontroliuok, ką girdi ir ko negirdi, kad lengvai pasinertum į dainas ir tinklalaides kaip niekada anksčiau.

Triukšmą slopinantys mikrofonai ir galinė ventiliacijos anga yra išdėstyti optimaliai, kad greitai aptiktų įeinantį garsą ir kartu pašalintų triukšmą prieš tau jį išgirstant.

Ausinės Apple AirPods Pro 2nd gen

Aktyvaus triukšmo slopinimas naujo garsiakalbio ir ištobulintos akustikos algoritmų pagalba sumažina nepageidaujamą triukšmą, tad niekas netrukdys klausytis muzikos vykstant į darbą arba norint susikaupti.

Keturios poros silikoninių antgalių, iš jų viena – itin mažo dydžio, kad tiktų dar daugiau ausų. Antgaliai sukuria akustinį sandarumą, uždaro garsą bei išlaiko „AirPods Pro“ ausyse.

„Adaptive Transparency“ išnaudoja H2 galią, kad sumažintų didelio triukšmo, pvz., sirenų ar elektrinių įrankių garsų, intensyvumą tam, kad galėtum patogiai girdėti tave supantį pasaulį.

Valdymas lietimu leidžia tau lengvai valdyti turinio atkūrimo funkcijas naudojant ausinės kotelį. Brauk aukštyn arba žemyn ir reguliuok garso lygį, paspausk, kad paleistum ar pristabdytum muziką arba atsilieptum ir baigtum skambutį, arba laikyk nuspaustą, kad pereitum iš aktyvaus triukšmo slopinimo į „Adaptive Transparency“ režimą ir atvirkščiai.

Suasmenintas klausymasis
Garsas.
Suderintas tau.

„AirPods Pro“ leidžia mėgautis naujo lygio asmenine klausymosi patirtimi. Suasmenintas „Spatial Audio“ su dinaminiu galvos judesių atpažinimu veikia su visais tavo įrenginiais, kad galėtum pasinerti į tave apsupantį garsą. Adaptyvusis EQ atsižvelgia į tai, kaip įkištos „AirPods Pro“, kad kiekvieną garsą girdėtum taip, kaip turėtum.

Suasmenintas „Spatial Audio“ veikia kartu su „TrueDepth“ kamera tavo „iPhone“, kad galėtų sukurti tau pritaikytą profilį pagal tavo unikalią ausų ir galvos formas. Profilis sinchronizuojasi su visais tavo įrenginiais ir užtikrina fenomenalų skambesį, kad ir kaip besiklausytum.

Dinaminis galvos judesių atpažinimas dabar užtikrina trimatį garsą per grupinius „FaceTime“ skambučius, todėl per pokalbį jautiesi tarsi būtum viename kambaryje su savo draugais ir šeimos nariais

Adaptyvusis EQ priderina muziką tavo ausims realiuoju laiku pagal tai, kaip įkištos „AirPods Pro“. Į vidų nukreipti mikrofonai matuoja, ką girdi, tada koreguoja dainos dažnius nuo žemų iki aukštų, kad nuolat galėtum mėgautis detaliu skambesiu.

Dėklo ir baterijos veikimo laikas
Neįtikėtinos galios dėklas.

Naujasis „MagSafe Charging Case“ yra įkrautas funkcijų, kurios klausymąsi judant paverčia itin patogiu. Atnaujintas korpusas siūlo daugiau būdų išsiaiškinti, kur dėklas yra, o ilgesnis baterijos veikimo laikas leidžia tau klausytis, žiūrėti ir kalbėti ilgiau tarp įkrovimų. Vargu ar rasi už jį galingesnį dėklą.

Įkrauk „MagSafe Charging Case“ su „Apple Watch“ arba „MagSafe“ įkrovikliu. Taip pat gali naudoti „Lightning“ jungtį arba „Qi“ sertifikuotą įkroviklį.

Naujasis U1 lustas įgalina „Find My“ su „Precision Finding“ tavo dėklui, kad galėtum matyti jo tikslią vietą. Taip pat gali naudoti „Find My“ su atstumo atvaizdavimu, jei nerandi savo „AirPods Pro“.

Dirželis leidžia pritvirtinti dėklą prie kuprinės arba rankinės, kad įtraukiantis garsas visada būtų po ranka.

Dėkle integruotas garsiakalbis skleidžia garsą, kad galėtum jį lengvai rasti, o visiškai nauji tonai įspėja, kai baterija senka ar kai ausinės susiejamos su įrenginiu.

„AirPods Pro“ ir „MagSafe Charging Case“ yra IPX4 atsparūs prakaitui ir vandeniui.

Magiška patirtis
Odė paprastumui.

Nuo greito nustatymo iki dalijimosi garsu – „AirPods Pro“ išsiskiria visomis savybėmis, kurios paverčia „AirPods“ produktų šeimą tokia magiška. Naujos funkcijos padeda greitai pritaikyti ausines sau ir leidžia nepaprastai lengvai pereiti nuo vienos užduoties prie kitos.

Lengvas, magiškas nustatymas
Priartink „AirPods“ prie savo „iPhone“ ir bakstelėk „Connect“, kad sklandžiai jas susietum su visais savo įrenginiais.

Audio Sharing
Lengvai dalinkis ta pačia daina ar serialu bet kuriais dviem „AirPods“ komplektais. Tiesiog priartink „AirPods“ prie klausomo „iPhone“, „iPad“ arba „Apple TV“ ir jos prisijungs akimirksniu.

Sklandus persijungimas
Automatinis perjungimas užtikrina sklandų garso perdavimą tarp „iPhone“, „Apple Watch“, „iPad“, „Mac“ ir „Apple TV“. Jei leidi muziką savo „Mac“, gali atsiliepti į savo „iPhone“ skambutį – tau nereikės pereiti nuo vieno įrenginio prie kito.

„AirPods“ ir pritaikymas neįgaliesiems
„AirPods Pro“ ne tik teikia klausymosi patirtį, bet ir padeda turintiems klausos negalią. Tokios funkcijos kaip pokalbio pastiprinimas sutelkia dėmesį į balsus priešais tave. Ausinių priderinimo funkcija sustiprina dažnius, kuriuos tau gali reikėti girdėti aiškiau. Jei reikia sutelkti dėmesį į pranešėją triukšmingoje auditorijoje, „Live Listen“ funkcija veikia kartu su „iPhone“, kad pagautų garsą per atstumą.

Specifikacijos

Garso technologija

Pasirinktinis didelio išgaubtumo "Apple" garsiakalbis

Pasirinktinis didelio dinaminio diapazono stiprintuvas

Aktyvus triukšmo mažinimas

Prisitaikantis skaidrumas

Slėgio išlyginimo ventiliacijos sistema 

Individualus erdvinis garsas su dinaminiu galvos judesio sekimu

Adaptyvus EQ

Jutikliai

Du kryptingi mikrofonai

Į vidų nukreiptas mikrofonas

Odos aptikimo jutiklis

Judesį aptinkantis akcelometras

Balsą aptinkantis akcelometras

Jutiklinis valdymas

Lustas

Apple H2 ausinių lustas

Apple U1 lustas MagSafe įkrovimo dėkle

Valdymas

Norėdamas paleisti, pristabdyti arba atsiliepti, spustelėk vieną kartą

Norėdamas praleisti, spustelėk du kartus

Norėdamas grįžti, spustelėk tris kartus

Paspausk ir palaikyk, kad perjungtum iš aktyvaus triukšmo slopinimo į aplinkos režimą

Braukite žemyn ar aukštyn, kad sureguliuotumėte garsumą

Pasakykite "Hey Siri", kad atliktumėte tokius veiksmus, kaip dainos paleidimas, skambutis arba kelio nurodymai

Atsparumas prakaitui ir vandeniui

Atsparios prakaitui ir vandeniui (IPX4): AirPods Pro ir įkrovimo dėklas

Dydis ir svoris (kiekviena)

Ausinė

Aukštis: 30,9 mm

Plotis: 21,8 mm

Gylis: 24,0 mm

Svoris: 5,3 g

Įkrovimo dėklas

Aukštis: 45,2 mm

Plotis: 60,6 mm

Gylis: 21,7 mm

Svoris: 50,8 g

Įkrovimo dėklas

Veikia su „MagSafe“ įkrovikliu, „Apple Watch“ įkrovikliu, „Qi“ sertifikuotais įkrovikliais arba „Lightning“ jungtimi

Baterija

AirPods Pro

Iki 6 val. klausymosi laiko įkrovus vieną kartą (išjungus erdvinio garso ir aplinkos režimą klausymosi laikas – iki 5.5 val.)

Iki 4,5 val. kalbėjimo laikas įkrovus vieną kartą

„AirPods Pro“ su „MagSafe“ įkrovimo dėklu

Iki 30 val. klausymosi laiko

Iki 24 val. kalbėjimo laiko

Įkrovus ausines dėkle 5 min. galima klausytis apie 1 val. arba kalbėtis apie 1 val.

Jungtys

Bluetooth 5.3 belaidžio ryšio technologija

Pakuotėje

AirPods Pro

„MagSafe“ įkrovimo dėklas su garsiakalbiu ir kilpa

Silikoniniai ausinių antgaliai (keturių dydžių: XS, S, M, L)

Laidas iš „Lightning“ į USB‑C

Dokumentacija

Pritaikymas neįgaliesiems

Pritaikymo neįgaliesiems funkcijos padeda žmonėms, turintiems negalią, geriausiai išnaudoti „AirPods Pro“ galimybes. Funkcijos neįgaliesiems:

„Live Listen“ garsas

Ausinių lygiai

Ausinių priderinimas

Pokalbio pastiprinimas

Sistemos reikalavimai

„iPhone“ ir „iPod touch“ modeliai su naujausios versijos „iOS“

„iPad“ modeliai su naujausios versijos „iPadOS“

„Apple Watch“ modeliai su naujausios versijos „watchOS“

„Mac“ modeliai su naujausios versijos „macOS“

„Apple TV“ modeliai su naujausios versijos „tvOS“

Suderina­mumas

iPhone modeliai
iPhone 14
iPhone 14 Plus
iPhone 14 Pro
iPhone 14 Pro Max
iPhone 13 mini
iPhone 13
iPhone 13 Pro
iPhone 13 Pro Max
iPhone 12 mini
iPhone 12
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone 11
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max
iPhone XS
iPhone XS Max
iPhone XR
iPhone X
iPhone 8
iPhone 8 Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone SE (3rd generation)
iPhone SE (2nd generation)
iPhone SE (1st generation)

iPod modeliai
iPod touch (7th generation)

Mac modeliai
MacBook (Retina, 12-inch, Early 2015–2017)
MacBook Air (11-inch, Mid 2012–Early 2015)
MacBook Air (13-inch, Mid 2012–2017)
MacBook Air (Retina, 13-inch, 2018–2020)
MacBook Air (M1, 2020)
MacBook Air (M2, 2022)
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Late 2012–Early 2015)
MacBook Pro (Retina, 15-inch, Mid 2012–Mid 2015)
MacBook Pro (13-inch, Mid 2012–2020)
MacBook Pro (15-inch, Mid 2012–2019)
MacBook Pro 13-inch (2020, two ports)
MacBook Pro 13-inch (2020, four ports)
MacBook Pro 13-inch (M1, 2020)
MacBook Pro 13-inch (M2, 2022)
MacBook Pro 14-inch (2021)
MacBook Pro 16-inch (2021)
MacBook Pro (16-inch, 2019)
iMac (21.5-inch, Late 2012–2017)
iMac (27-inch, Late 2012–Late 2013)
iMac (Retina 4K, 21.5-inch, Late 2015–2019)
iMac (Retina 5K, 27-inch, Late 2014–2020)
iMac (24-inch, M1, 2021)
iMac Pro (2017)
Mac mini (Late 2012–Late 2018)
Mac mini (M1, 2020)
Mac Studio (2022)
Mac Pro (Late 2013–2019)

iPad modeliai
iPad Pro 12.9-inch (5th generation)
iPad Pro 12.9-inch (4th generation)
iPad Pro 12.9-inch (3rd generation)
iPad Pro 12.9-inch (2nd generation)
iPad Pro 12.9-inch (1st generation)
iPad Pro 11-inch (3rd generation)
iPad Pro 11-inch (2nd generation)
iPad Pro 11-inch (1st generation)
iPad Pro 10.5-inch
iPad Pro 9.7-inch
iPad (9th generation)
iPad (8th generation)
iPad (7th generation)
iPad (6th generation)
iPad (5th generation)
iPad Air (5th generation)
iPad Air (4th generation)
iPad Air (3rd generation)
iPad Air 2
iPad mini (6th generation)
iPad mini (5th generation)
iPad mini 4

Apple Watch modeliai
Apple Watch Ultra
Apple Watch Series 8
Apple Watch Series 7
Apple Watch Series 6
Apple Watch SE (2nd generation)
Apple Watch SE (1st generation)
Apple Watch Series 5
Apple Watch Series 4
Apple Watch Series 3
Apple Watch Series 2
Apple Watch Series 1
Apple TV Models
Apple TV 4K
Apple TV HD

Šaltinis


Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau

Specifikacija

Technical details
Gross weight0.18 kg
Net weight0.14 kg
Belaidis ryšysTaip
Jungties tipasBevielis
Dėvėjimo būdasĮstatoma į ausis
Aplinkos triukšmo slopinimasTaip
BelaidėsTaip
Jungties tipasBluetooth
Kitos savybėsSweat and water resistant (ipx4): airpods pro and charging case
Ryšys
Usb krovimo prievadasTaip
Dizainas
Gaminio spalvaBalta
Gamintojo prekės serijaAirpods pro (2nd generation)
Modelio pavadinimas

MQD83ZM/A

Šią prekę rasite filtruose

Atsiliepimai (7)

profile-pic
Augustė J. rating 5 2023-07-24
0
0
.
✔️  Įsigijo šią prekę

profile-pic
Evelina rating 5 2023-06-04
0
0
Puikiai izoliuoja išorinius garsus, patogios.
✔️  Įsigijo šią prekę

profile-pic
Jonas S. unauthentic-comment Neautentiškas atsiliepimas rating 5 2023-05-11
0
1
Būtinai pabandyk mažesnį pagalvėlių dydį. Taip teisingai: ne didesnes pagalvėles, o mažesnes.
profile-pic
Jonas rating 5 2023-05-11
0
0
Va čia tai geros ausinės! Rekomenduoju visiems, ypač jeigu naudojatės Apple mobiliaisiais arba kompiuteriais!
Pliusai: Garso kokybė. Transparency mode – neįtikėtinai geras. Garso izoliavimas yra nuostabus. Yra įvairių ausu "galvučių", kad galėtum prisitaikyti savo ausims. Paprasta naudotis.
Minusai: Kaina didelė, tačiau nemažai ir gauni.
✔️  Įsigijo šią prekę

profile-pic
Aurimas N. rating 4 2023-01-01
1
0
Aukštos kokybės triukšmą slopinančios ausinės.
Pliusai: 1. Geriau slopina garsus nei pirmos kartos ausinės. 2. Garso reguliavimo mygtukai.
Minusai: 1. Garso slopinimo mygtukai galėtų būti didesni. 2. Reikia atskirai pirkti apsauginį dėklą.
✔️  Įsigijo šią prekę

Atsiliepimų politika

Patarimai

Ausinės jau seniai tapo neatsiejama kasdienio gyvenimo, laisvalaikio ir net darbo dalimi. Be jų dažnas iš mūsų neįsivaizduoja muzikos, įvairaus garsinio turinio klausymo, kitiems jos neatsiejamos nuo sporto. Tad, nenuostabu, kad ieškodami naujų ausinių, žmonės paieškoms skiria tikrai daug laiko. Na, o skirti laiko tikrai yra kam ir dėl ko. Šiandien rinkoje galima rasti daugybę skirtingų ausinių gamintojų, ausinių stilių, modelių iš kurių galima rinktis. Tačiau, neretai, pasirinkti vien tik patinkantį ausinių stilių ar gamintoją tikrai nepakanka. Renkantis rekomenduojama atsižvelgti ir daugybę kitų kriterijų, jei norite jaustis visapusiškai patenkinti savo sprendimu ir pirkiniu. Dėl šios priežasties, šiame straipsnyje pateiksime kelis patarimus, kurie padės išsirinkti tinkamiausias ausines.

Ausinių stilius

Pradėti visada reikėtų nuo pagrindų. Tad, pirmiausia, turėtumėte nuspręsti, kokio stiliaus ausinės jums yra reikalingos ir tinkamiausios. Iš esmės, ausines šiandien galime skirstyti į du, pagrindinius stilius: į ausis įkišamas arba ausines su lankeliu. Į ausis įkišamos ausinės pasižymi nedideliu, kompaktišku dydžiu, silikoniniais kištukais ir išskirtiniu patogumu. Dėka jų dizaino ir sandaraus kontakto tarp ausies ir ausinių, į ausis įkišamos ausinės kur kas efektyviau blokuoja pašalinius garsus. Tai, neretai, …

Skaityti daugiau

Muzika, garso turinys, tinklalaidės, žaidimai ar patogūs pokalbiai telefonu tikrai būtų sunkiai įsivaizduojami be ausinių. Tai populiarūs, plačiai naudojami ir dažno kasdienybės dalimi tapę įrenginiai. Kaip žinia, ausinių rinkoje galima rasti tikrai įvairių ir skirtingų. Tačiau, šiomis dienomis, vienareikšmiškai, populiariausiomis galime laikyti belaides ausines. Tiek ant ausų dedamos, tiek į jas kišamos belaidės ausinės yra plačiai naudojamos, sulaukia daug naudotojų dėmesio …

Skaityti daugiau

Belaidžių ausinių vaizdas ausyse šiandien jau nieko nestebina. Be abejonės, ne kartą sutikote žmones, kurie su belaidėmis ausinėmis vairuoja, sportuoja, eina apsipirkti ar pasivaikščioti. Kodėl belaidės ausinės šiandien tokios populiarios? Skaityti daugiau

Be ausinių tikrai sudėtinga įsivaizduoti daugelį kasdienio gyvenimo atvejų. Kaip išsirinkti idealias ausines? Pasak Varle.lt ausinių specialistų, egzistuoja keletą svarbių aspektų, kurie padės išsirinkti geriausiai jums tinkančias ausines. Skaityti daugiau

Panašios prekės

 • 5.0 (24)
 • 1-2 d. d.
 • Liko tik: 1 vnt.
123.99  €
12.40  €/mėn be pabrangimo
 • Išpardavimas
 • 5.0 (116)
 • 0-1 d. d.
 • Liko tik: 1 vnt.
239 €
-12 %
23.90  €/mėn be pabrangimo
 • 0.0
 • 1-3 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
15.99  €

Klausk apie prekę

Telefonas invalid value valid value
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Prekė
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime
Uždaryti