5-in-1 adapteris
Praktiškas Ugreen įrenginys leidžia vienu metu prijungti kelis prietaisus. Jis turi net penkis nepriklausomus įėjimus, leidžiančius plačiai veikti dirbant ar ilsintis namuose. Be kita ko, jis bus naudingas kaip nešiojamas įkroviklis ir failų transformatorius. Daugiafunkcinis centras taip pat stebina savo minimalistiniu, patogiu dizainu.

Greitas duomenų perdavimas
Ugreen CM418 leidžia mėgautis naršymu laidiniame tinkle iki 1 GB greičiu. Galite leisti sau pasimėgauti akimirka ir žaisti mėgstamą žaidimą arba žiūrėti kitą TV serialo seriją. Perkelkite nuotraukas, vaizdo įrašus ir dokumentus dar greičiau nei anksčiau. Papildomos apsaugos priemonės apsaugo jūsų priedus nuo trumpojo jungimo ir perkaitimo.

Išlaisvinkite savo kūrybiškumą
„Hub“ taip pat gali būti naudojamas projektoriuje esantiems vaizdams išplėsti ir dalytis. Krištolo skaidrumo 4K grafika užtikrina puikų matomumą, todėl jums nereikės jaudintis dėl menkiausių smulkmenų. Mėgaukitės malonia patirtimi žiūrėdami įtraukiantį filmą ar žaidimą. Norėdami kopijuoti ekraną su projektoriumi, tiesiog prijunkite HDMI laidą per adapterį prie nešiojamojo kompiuterio.

Inovatyvi technologija
Nepatikimi mikroschemų rinkiniai yra atsakingi už sklandų veikimą, net kai vienu metu naudojamos kelios funkcijos. Taip pat nereikės jaudintis, kad naudojant kitus prievadus susilpnėja planšetinio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio maitinimas. CM418 gali perduoti 100 W srovę.

Universalus suderinamumas
Produktas veikia su moderniausiais rinkoje esančiais modeliais. Galimybė turėti 5 skirtingus įėjimus yra puikus sprendimas situacijose, kai vienu metu reikia prijungti kelis įrenginius. Dviejų USB prievadų perdavimo sparta yra iki 5 Gbps, o likusios palaiko HDMI, PD ir RJ45.

Mažas, lengvas ir patogus
Stilingas aliuminio korpusas garantuoja didelį tvirtumą ir ilgą tarnavimo laiką. Elegantiškas dizainas derinamas su praktiškumu, todėl intensyviai naudojant išlieka šalta. Jo dizainas yra perpus mažesnis, palyginti su standartiniais tokio tipo prietaisais. Tai tikrai pravers per verslo susitikimus ir atostogas.

Specifikacija
| Prekės ženklas | Ugreen |
|---|
| Modelis | CM418 |
|---|
| produkto pavadinimas | USB-C daugiafunkcis adapteris |
|---|
| Uostai | USB-C iki 2x USB 3.0, HDMI, RJ45, USB-C |
|---|
| Chip | RTL8153 + IT6563 + GL3510 + FL7102 |
|---|
| USB jungtis | USB 3.0 x2 |
|---|
| Perdavimo greitis | RJ45: 1000 Mbps USB 3.0: 5000 Mbps |
|---|
| HDMI raiška | 3840*2160 @ 30Hz 1920*1080 @ 60Hz |
|---|
| Maitinimo šaltinis | USB-C PD 100W |
|---|
| Medžiaga | Aliuminis |
|---|
| Laido ilgis | 20 cm |
|---|
| Spalva | pilka |
|---|
| Dydis | 26,5 x 16 x 354,5 mm |
|---|