Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
WS-6944P leidžia matuoti TV signalus DVB-T/T2, DVB-S/S2, DVB-C/C2 tinkluose.
Aiškus meniu, palengvinantis darbą bet kuriam instaliuotojui.
Dėmesio!.
Įmontuotas kompasas yra pernelyg netikslus, kad būtų galima teisingai nustatyti kryptį.
| Išvestis ir įvestis : | 1 vnt. F lizdas, 1 vnt. IEC lizdas, 1 vnt. micro USB |
| Displėjus : | 2.4 " TFT LCD |
| Dažnių diapazonas : | 42 MHz ... 862 MHz - DVB-T / DVB-T2 / DVB-C / DVB-C2, 950 MHz ... 2150 MHz - DVB-S / DVB-S2 |
| Signalo lygis : | -65 ... -25 dBm |
| Konverterio maitinimas : | 13/18 V |
| Perjungimas tarp juostų : | 22 kHz |
| DiSEqC : | 1.0, 1.1, 1.2, 2.0 |
| Programavimas ir programinės įrangos atnaujinimas : | per USB sąsają |
| Baterinis maitinimas : |
Li-Poly akumuliatorius : 7.4 V / 2500 mAh
Maitintuvas 12 V / 1 A (komplekte - maitinuvas) |
| Pagrindinės savybės : |
Garsinė signalizacija DiSEqC bei 22kHz kontrolės palaikymas Integruotas žibintuvėlis
|
| Svoris : | 0.3 kg |
| Matmenys : | 165 x 94 x 40 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų, ispanų, portugalų, rusų |
| Garantija : | 2 metai |