Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Nominali įtampa (II / 2) | 400 V |
| Nominali impulsinė įtampa (II / 2) | 4 kV |
| Nominali srovė | 24 A |
| Ryšio tipas (1) | Montavimo pusė: |
| Ryšio technologija | STUMTI LAIDĄ ® |
| Paleidimo tipas | Įspaudžiamas |
| Jungiamosios laidininkų medžiagos | Varis Aliuminis |
| Kietasis laidininkas | 1 … 2,5 mm² / 14 … 12 AWG |
| Juostelės ilgis | 9 … 11 mm / 0,35 … 0,43 colio |
| Ryšio tipas (2) | Apšvietimo pusė: |
| Ryšio technologija 2 | NARVINIS SPAUSTUVAS ® |
| Prijungimo taškų skaičius | 1 |
| Vientisas laidininkas (2) | 0,5 … 2,5 mm² / 20 … 16 AWG |
| Bendras prijungimo taškų skaičius | 2 |
| Bendras potencialų skaičius | 1 |
| Laidų tipas | Šoninis laidų įvadas |
| Plonagrandis laidininkas (2) | 0,5 … 2,5 mm² / 20 … 16 AWG |
| Plotis | 8 mm / 0,315 colio |
| Ūgis | 15,5 mm / 0,61 colio |
| Gylis | 20,4 mm / 0,803 colio |
| Spalva | pilka |
| Gaisro apkrova | 0,041 MJ |
| Svoris | 2,128 g |
| Nuolatinė darbinė temperatūra | 105 °C |
TOP susijusios paieškos