Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Plokštės pavadinimas | Arduino® UNO R4 WiFi |
| Mikrovaldiklis | Renesas RA4M1 (Arm® Cortex®-M4) |
| USB-C® | Programavimo prievadas |
| Skaitmeniniai įvesties / išvesties kontaktai |
14 |
| Analoginės įvesties kontaktai | 6 |
| DAC | 1 |
| PWM kontaktai | 6 |
| UART | Taip, 1x |
| I2C | Taip, 1x |
| SPI | Taip, 1x |
| CAN | Taip 1 CAN magistralė |
| Grandinės darbinė įtampa | 5 V (ESP32-S3 - 3,3 V) |
| Įvesties įtampa (VIN) | 6-24 V |
| Nuolatinė srovė vienam įvesties / išvesties kontaktui | 8 mA |
| Pagrindinė šerdis | 48 MHz |
| ESP32-S3 | iki 240 MHz |
| RA4M1 | 256 kB Flash, 32 kB RAM |
| ESP32-S3 | 384 kB ROM, 512 kB SRAM |
| Plotis | 68,85 mm |
| Ilgis | 53,34 mm |