Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Greitas įkroviklis Ugreen Nexode Air 100W, 3x USB-C, USB
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Dėmesio! prekės pažymėtos šiuo ženklu buvo grąžintos gamintojui po trumpo naudojimo.
Prekės gamintojo buvo patikrintos, atnaujintos ir suteikta garantija. Šių prekių kaina gerokai mažesnė nei tokios pačios naujos.
Intel® Core™ i5 procesorius, 8 GB RAM ir 256 GB SSD užtikrina efektyvų našumą. 12.4" jutiklinis ekranas ir Windows 10 Pro pagerina naudojimo patogumą ir funkcionalumą.
Procesorius |
|
|---|---|
| Procesoriaus modelis | i5-1035G1 |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesoriaus gijos | 8 |
| Procesoriaus dažnis | 1 GHz |
| Procesoriaus didinimo dažnis | 3.6 GHz |
| Procesoriaus talpykla | 6 MB |
| Procesoriaus litografija | 10 nm |
| Sistema autobuso greitis | 4 GT/s |
Grafika |
|
| Integruotos grafikos kortos šeima | Intel® UHD Graphics |
| Integruotos grafikos kortos modelis | Intel® UHD Graphics |
Atmintis |
|
| Atminties forma | Integruota |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR4x-SDRAM |
Dizainas |
|
| Korpuso medžiaga | Aliuminis, Polikarbonatas (PC) |
Galia |
|
| AC adapterio galia | 39 W |
Saugumas |
|
| Windows Hello | Taip |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Taip |
| Patikimo platformos modulis (TPM) | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 278.2 mm |
| Aukštis | 15.7 mm |
| Gylis | 205.7 mm |
Tinklas |
|
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b |
| Bluetooth versija | 5.0 |
Baterija |
|
| Baterijos talpa | 40.98 Wh, 5403 mAh |
Atmintis |
|
| Atminties laikmena | SSD |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C prievadų kiekis | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų kiekis | 1 |
Kamera |
|
| Priekinės kameros raiška | 1280 x 720 pikselių |
Klaviatūra |
|
| Apšviesta klaviatūra | Taip |