Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Silicon Power XPOWER Pulse yra 8 GB DDR4 atminties modulis, veikiantis 3200 MHz dažniu. Šis modulis (1 x 8 GB) palaiko Intel Extreme Memory Profile (XMP) 2.0 ir AMD EXPO, užtikrindamas optimizuotą našumą ir galimybę perkelti dažnius. Su CAS vėlavimu 16 ir įtampa 1.35 V, jis pagerina kompiuterio reagavimą ir daugiaprocesinį darbą.
Savybės |
|
|---|---|
| Atminties dažnis | 3200 MHz |
| XMP palaikymas | Taip (2.0) |
| Duomenų perdavimo greitis | 3200 MT/s |
| Atminties tipas | DDR4 |
| Komponentas skirtas | PC |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| CAS vėlavimas | 16 |
| Įtampa | 1.35 V |
| Forma | 288-pin DIMM |
| Atminties išdėstymas | 1 x 8 GB |
| EXPO palaikymas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 25 g |
| Gylis | 31.3 mm |
| Plotis | 133.4 mm |
| Aukštis | 5 mm |