Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 179.99 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 3.99 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 119.99 mm |
| Integruota baterija | Ne |
| Plastikas (be pet) | 9.00 g |
| Atmintis | |
| Atminties taktinis dažnis | 2666 mhz |
| Atminties formos faktorius | Unbuffered long-dimm |
| Atminties įtampa | 1.2 v |
| Eeb | Ne |
| Detalė, skirta | Pc/server |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2rx8 gb |
| Vidinės atminties tipas | Ddr4 |
| Registruotas | Ne |
| Cas delsa | Cl19 |
| Efektyvumas | |
| Talpumas | 32 gb |
| Modelio pavadinimas | Memory ram |
| Modelio pavadinimas | JM2666HLE-32G |