Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
Silicon Power XPOWER Pulse yra aukštos kokybės DDR4 atminties modulis, skirtas kompiuterių entuziastams. Jame yra du 16 GB moduliai, bendra talpa 32 GB, o veikimo dažnis 3200 MHz.
Savybės |
|
|---|---|
| CAS delsimas | 16 |
| Atminties forma | 288-pin DIMM |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |
| Atminties dažnis | 3200 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Komponentas | PC |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Taip |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 16 GB |
| Atminties duomenų perdavimo greitis | 3200 MT/s |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 2.0 |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 5 mm |
| Plotis | 133.4 mm |
| Svoris | 25 g |
| Gylis | 31.3 mm |