Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
| Gamintojas | Silicon Power |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Silicon Power |
| Palette Qty | 12500 dalių |
| Atminties taktinis dažnis | 4800 MHz |
| Atminties formos faktorius | UDIMM |
| Atminties įtampa | 1.1 V |
| EEB | Yes |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Talpumas | 16 GB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SP016GBLVU480F02 |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Registruotas | No |
| Warranty | 24 mėn. |