RAM Pny Technologies PNY MN8GSD42666 atminties modulis 8 GB 1 x 8 GB DDR4 260 kontaktų SO-DIMM
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
RAM Pny Technologies PNY MN8GSD42666 atminties modulis 8 GB 1 x 8 GB DDR4 260 kontaktų SO-DIMM kaina
  • + 12 mėn. 8
  • + 24 mėn. 11 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 15
  • + 48 mėn. 18
add to cart Į krepšelį 67.21
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 67.21
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Features :
Memory clock speed: 2666 MHz
Memory form factor: 260-pin SO-DIMM
Cas latency: 19
Memory layout (modules x size): 1 x 8 GB
Internal memory type: DDR4
Component for: Laptop
Internal memory: 8 GB
Specifikacija
  • Gamintojas Pny Technologies
  • Modelis
    MN8GSD42666-SB
  • Vidinė atmintis 8 GB
  • Cas-latency 19
  • Komponentas skirtas Nešiojamas kompiuteris
  • Atminties-laikrodžio greitis 2666 MHz
  • Atminties formos faktorius 260 kontaktų SO-DIMM
  • Vidinės atminties tipo DDR4
  • Atminties išdėstymo moduliai x dydžio 1x8 GB
  • Prekės ženklas PNY Technologies
  • Modelio pavadinimas
    MN8GSD42666-SB
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
RAM Pny Technologies PNY MD8GSD42666-SB atminties modulis 8 GB 1 x 8 GB DDR4 288 kontaktų DIMM kaina
RAM AFOX SO-DIMM DDR4 8GB 2666MHZ
  • GamintojasAfox
  • TipasDDR4
  • Magistralės sparta
  • Spalva
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
RAM AFOX SO-DIMM DDR4 8GB 2666MHZ kaina
RAM SILICON POWER COMPUTER & COMMUNICAT SILICON POWER DDR4 8GB 2666MHz CL19 DIMM 1,2V
  • GamintojasSilicon Power
  • TipasDDR4
  • Atminties talpa (GB)
  • Magistralės sparta
  • Spalva
  • Įvertinimas 5.0 (16)
RAM SILICON POWER COMPUTER & COMMUNICAT SILICON POWER DDR4 8GB 2666MHz CL19 DIMM 1,2V kaina
RAM G.SKILL Ripjaws DDR3 4GB 1600MHz CL9 SO-DIMM 1.35V
  • GamintojasG.skill
  • TipasDDR3
  • Atminties talpa (GB)
  • Įvertinimas 5.0 (14)
  • Liko tik: 2 vnt.
RAM G.SKILL Ripjaws DDR3 4GB 1600MHz CL9 SO-DIMM 1.35V kaina