Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 145 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 15 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 45 mm |
| Plastikas (be pet) | 11 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Atmintis | |
| Atminties taktinis dažnis | 3200 mhz |
| Atminties formos faktorius | 288 pin u-dimm |
| Atminties įtampa | 1.2 v |
| Eeb | Ne |
| Detalė, skirta | Pc/server |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 8 gb |
| Vidinės atminties tipas | Ddr4 |
| Registruotas | Ne |
| Cas delsa | Cl19 |
| Efektyvumas | |
| Talpumas | 8 gb |
| Modelio pavadinimas | Lexar ddr4 8gb 288 pin u-dimm 3200mbps |
| Modelio pavadinimas |
LD4AU008G-B3200GSST |