RAM Pny Technologies PNY MD8GSD42666-SB atminties modulis 8 GB 1 x 8 GB DDR4 288 kontaktų DIMM
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 5 has video
rating 4.5
  • + 12 mėn. 8
  • + 24 mėn. 11 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 15
  • + 48 mėn. 18
add to cart Į krepšelį 67.23
RAM Pny Technologies PNY MD8GSD42666-SB atminties modulis 8 GB 1 x 8 GB DDR4 288 kontaktų DIMM kaina
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 20d., trečiadienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Features :
Component for: PC/Server
Memory layout (modules x size): 1 x 8 GB
Memory voltage: 1_2 V
Cas latency: 19
Memory form factor: 288-pin DIMM
Intel extreme memory profile (xmp): No
Internal memory type: DDR4
Memory clock speed: 2666 MHz
Memory channels: Single-channel
Internal memory: 8 GB
Backlight: No
Windows operating systems supported: Windows 10
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2026-01-06
Pliusai: Greitas duomenų perdavimas Pakankama talpa kasdienėms užduotims Paprastas montavimas
Minusai: Gali prireikti didesnės talpos sudėtingoms užduotims
Specifikacija
  • Gamintojas Pny Technologies
  • Modelis
    MD8GSD42666-SB
  • „Intel® Extreme“ atminties profilis (XMP) Ne
  • Atminties takto dažnis 2666 MHz
  • Avino tipas DDR4
  • Atminties įtampa 1,2 V
  • Paskirtis Kompiuteris / serveris
  • Laiko uždelsimas 19
  • Atminties tipas 288 kontaktų DIMM
  • RAM 8 GB
  • Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) 1x8 GB
  • Svoris 0
  • Gamintojo kodas MD8GSD42666-SB
  • Modelio pavadinimas
    MD8GSD42666-SB
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 22:11:40
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
RAM Patriot Memory Signature PSD48G24002S memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2400 MHz kaina
RAM AFOX SO-DIMM DDR4 8GB 2666MHZ
  • GamintojasAfox
  • TipasDDR4
  • Magistralės sparta
  • Spalva
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
RAM AFOX SO-DIMM DDR4 8GB 2666MHZ kaina
-2 %
RAM AFOX SO-DIMM DDR4 8G atminties modulis 2666 MHz
  • GamintojasAfox
  • TipasDDR4
  • Atminties talpa (GB)
  • Magistralės sparta
  • Pristatymas į namus 3-4 d. d.
RAM AFOX SO-DIMM DDR4 8G atminties modulis 2666 MHz kaina