Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Silicon Power 32GB 3200MHz RAM yra aukštos kokybės UDIMM atminties modulis, skirtas staliniams ir nešiojamiems kompiuteriams. Su 288 kontaktų forma, CAS delsos 22 ir 3200 MHz dažniu, ši atmintis užtikrina puikų našumą.
Savybės |
|
|---|---|
| Atminties forma | 288 kontaktų UDIMM |
| CAS delsas | 22 |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 32 GB |
| Įtampa | 1.2 V |
| Atminties dažnis | 3200 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Komponentas skirtas | PC/Nešiojamam kompiuteriui |
| Produkto spalva | Juoda |
| Vidinė atmintis | 32 GB |