Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Patriot Memory Signature PSD532G56002 yra aukštos našumo DDR5 atminties modulis, pasižymintis 5600 MHz greičiu ir On-Die ECC funkcija, skirtas kompiuteriams.
Savybės |
|
|---|---|
| On-Die ECC | Taip |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Atminties dažnis | 5600 MHz |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 32 GB |
| Buferinė atminties tipas | Neregistruota (nebuferinė) |
| Atminties įtampa | 1.1 V |
| Atminties forma | 288-pin DIMM |
| Komponentas skirtas | PC |
| ECC | Ne |
| CAS vėlavimas | 46 |
Veikimo sąlygos |
|
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 - 85 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 2 mm |
| Aukštis | 32 mm |
| Plotis | 133 mm |
| Svoris | 17 g |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės gylis | 12 mm |
| Pakuotės svoris | 29 g |
| Pakuotės plotis | 61 mm |
| Pakuotės tipas | Blisteris |
| Pakuotės aukštis | 170 mm |
Tvarumas |
|
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |