Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
G.Skill F4-2400C17S-4GNT yra 4 GB vieno kanalo DDR4 atminties modulis, veikiantis 2400 MHz greičiu su 17 CAS delsą. Tai neregistruota (nebuferizuota) DDR4 atmintis, užtikrinanti patikimą našumą.
Savybės |
|
|---|---|
| SPD įtampa | 1.2 V |
| SPD greitis | 2400 MHz |
| Buferizuota atminties tipas | Neregistruota (nebuferizuota) |
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| Vidinė atminties tipas | DDR4 |
| ECC | Ne |
| Atminties dažnis | 2400 MHz |
| Komponentas skirtas | PC/Serveris |
| CAS delsas | 17 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 4 GB |
| Atminties kanalai | Vieno kanalo |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 31.2 mm |