Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
G.Skill 16GB DDR3-2400 atminties modulis yra aukštos kokybės sprendimas kompiuteriams ir serveriams, sudarytas iš dviejų 8GB modulių, kurių atminties laikrodžio dažnis yra 2400 MHz.
Specifikacijos |
|
|---|---|
| Atminties laikrodžio dažnis | 2400 MHz |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| Atminties įtampa | 1.65 V |
| Komponentas skirtas | PC/Serveriui |
| CAS vėlavimas | 10 |
| SPD profilis | Taip |