Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
Specifikacijos |
|
|---|---|
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties dažnis | 3200 MHz |
| Atminties forma | UDIMM ECC |
| Buferinė atminties tipas | Neregistruota (nebuferinė) |
| Čipų organizacija | 2Rx8 |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 16 GB |
| Komponentas skirtas | PC/Server |
Pasinaudokite šiuo aukštos kokybės RAM moduliu, sukurtu greitam greičiui ir patikimam klaidų taisymui, ir patirkite pagerintas kompiuterines galimybes šiandien!