Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti

Corsair Vengeance CMK96GX5M2B5600C40 atminties modulis užtikrina didelę talpą ir greitį, idealiai tinkančius reikalaujančioms kompiuterinėms programoms, sujungdamas 96 GB bendros atminties su 5600 MHz dažniu.
Savybės |
|
|---|---|
| CAS delsimo laikas | 40 |
| Atminties dažnis | 5600 MHz |
| SPD profilis | Taip |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 48 GB |
| Atminties įtampa | 1.25 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 3.0 |
| Atminties formos faktorius | 288-pin DIMM |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Aušinimo tipas | Šilumos išsklaidytuvas |
| Komponentas skirtas | PC |
| Vidinė atmintis | 96 GB |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
TOP susijusios paieškos