Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
G.Skill Trident Z RGB atminties modulis siūlo išskirtinį našumą su 16 GB talpa ir 3600 MHz greičiu. Sukurtas entuziastams, jis turi nebuferinę (unbuffered) atminties tipą ir apšvietimą RGB su įvairiomis spalvų galimybėmis.
Specifikacijos |
|
|---|---|
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 8 GB |
| Buferinė atminties tipas | Nebuferinė (unbuffered) |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Aušinimo tipas | Šilumos išsklaidytuvas |
| Apšvietimo spalva | Įvairios |
| Atminties forma | 288-pin DIMM |
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
| Veda danga | Auksinė |
| Atminties dažnis | 3600 MHz |
| CAS vėlavimas | 18 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |