Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
| Savybės | |
| Vidinė atmintis | 8 gb |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 8 gb |
| Vidinės atminties tipas | Ddr4 |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 mhz |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Atminties formos koeficientas | 260-pin so-dimm |
| Buferinės atminties tipas | Unregistered (unbuffered) |
| Ecc | Ne |
| Atminties įtampa | 1.2 v |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 67,8 mm |
| Ilgis | 30,1 mm |
| Aukštis | 3,8 mm |
| Modelio pavadinimas | 4X70Z90844 |