Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Specifikacijos
| Atminties tipas | DDR5 |
| RAM bendra talpa | 32 GB |
| Modulių skaičius | 2 x 16 GB |
| OC profilio palaikymas | Intel XMP 3.0 |
| Klaidų tikrinimas (ECC) | Be ECC |
| SPD greitis (numatytasis) | 4800 MT/s |
| SPD įtampa (numatytoji) | 1.10V |
| Standartas | DDR5 - 6000 ( PC5-48000U ) |
| Įtampa | 1.35V |
| Išbandytas greitis (XMP) | 6000 MT/s |
| Patikrintas vėlavimas (XMP) | 36-36-36-96 |
| Radiatoriaus spalva | Juoda |
| Modulio aukštis | 43.5 mm |
| Apšvietimas | RGB |
TOP susijusios paieškos