Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Kingston SD Atminties kortelės | Kingston Kietieji diskai | Kingston USB laikmenos | Kingston Stacionarių kompiuterių atmintys (RAM)
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
| Gamintojas | Kingstonas |
| Bendras gylis (mm) | 76,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 953,00 mm |
| Bendras svoris | 0,06 kg |
| Bendras plotis (mm) | 457,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,02 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 32,00 g |
| Plastikas (be PET) | 8,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,04 kg |
| Tūris (m3) | 0,03 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Prodiuseris | Kingstonas |
| Garantija | 60 mėnesių. |