Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
| Gamintojas | Kingston |
| Gross depth (mm) | 18.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 0.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Kingston |
| Palette Qty | 5319 dalių |
| Atminties taktinis dažnis | 8400 MHz |
| EEB | No |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Talpumas | 48 (2x24) GB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KF584CU40RWAK2-48 |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Registruotas | No |
| Warranty | 60 mėn. |