Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
| Gamintojas | Kingston |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Kingston |
| Palette Qty | 10638 dalių |
| Atminties taktinis dažnis | 8400 MHz |
| EEB | No |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Talpumas | 24 GB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KF584CU40RS-24 |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Registruotas | No |
| Warranty | 60 mėn. |