Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Kingstonas |
| Bendras gylis (mm) | 173,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 1715,00 mm |
| Bendras svoris | 0,19 kg |
| Bendras plotis (mm) | 1222,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,15 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 32,00 g |
| Plastikas (be PET) | 8,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,04 kg |
| Tūris (m3) | 0,36 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Prodiuseris | Kingstonas |
| Garantija | 60 mėnesių. |