Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Atverkite savo sistemos potencialą su Kingston FURY Beast 64GB DDR5 5600MT/s atminties moduliu. Patirkite itin greitus greičius ir sklandų daugiafunkciškumą, puikiai tinkančius žaidėjams ir kūrėjams!
Ypatybės |
|
|---|---|
| ECC | Ne |
| Atminties įtampa | 1.25 V |
| Modulio konfigūracija | 4096M x 64 |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Komponentas | PC/Serveris |
| CAS delsis | 36 |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 32 GB |
| Buferinė atminties rūšis | Neregistruota (nebuferinė) |
| Aušinimo tipas | Šilumos išsklaidymas |
| Atminties formos faktorius | 288-pin DIMM |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Programavimo įtampos įtampa (VPP) | 1.8 V |
| Atminties duomenų perdavimo greitis | 5600 MT/s |
| JEDEC standartas | Taip |
| On-Die ECC | Taip |
| AMD išplėstiniai profiliai per didinimą (EXPO) | Taip |
Veikimo sąlygos |
|
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -55 - 100 °C |
| Veikimo temperatūra (T-T) | 0 - 85 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 69.18 g |
| Aukštis | 34.9 mm |
| Gylis | 133.3 mm |
| Plotis | 6.62 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 101.72 g |
| Pakuotės aukštis | 171.4 mm |
| Pakuotės plotis | 95.2 mm |
| Pakuotės gylis | 14 mm |
Įspėjimas dėl saugumo |
|
| Įspėjimai | Nesirinkite patys., Apsaugokite nuo drėgmės. |