Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kingston Technology FURY 32GB rinkinį sudaro du 16GB DDR4 DIMM moduliai, veikiantys 3200 MT/s greičiu ir su CAS latentiniu laiku 16. Atmintis turi RGB apšvietimą, aušinimo radiatorius ir palaiko Intel Extreme Memory Profile (XMP) 2.0.
Atminties specifikacijos |
|
|---|---|
| Atminties tipas | DDR4 |
| Modulio konfigūracija | 2048M x 64 |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 16 GB |
| Atminties formos faktorius | 288 kontaktų DIMM |
| Bufruota atmintis | Neužregistruota (unbuffered) |
| ECC | Ne |
| Atminties įtampa | 1,35 V |
| Programavimo įtampa (VPP) | 2,5 V |
| Kontaktų padengimas | Auksas |
Veikimo laikai |
|
| CAS latentinis laikas (CL) | 16 |
| Aktyvios eilutės laikas | 32 ns |
| Eilutės ciklo laikas | 45,75 ns |
| Atnaujinimo ciklo laikas | 350 ns |
Standartai ir profiliai |
|
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) versija | 2.0 |
| SPD profilis | Taip |
| JEDEC standartas | Taip |
Fizinės savybės |
|
| Svoris | 77,9 g |
| Aukštis | 41,1 mm |
| Plotis | 7,1 mm |
| Gylis | 133,4 mm |
Eksploatavimo sąlygos |
|
| Darbinė temperatūra | 0 - 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -40 - 85 °C |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 120,5 g |
| Pakuotės aukštis | 171,5 mm |
| Pakuotės plotis | 121,9 mm |
| Pakuotės gylis | 14 mm |
TOP susijusios paieškos