Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
| Gamintojas | G.Skill |
| Gross weight | 0.033 kg |
| Net weight | 0.013 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| PET | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000119 m³ |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 170 mm |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Gamintojo prekės serija | Value |
| Warranty | 36 mėn. |
| Atminties įtampa | 1.5 V |
| Atminties taktinis dažnis | 1600 MHz |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 4 GB |
| Talpumas | 4 GB |
| EEB | No |
| Registruotas | No |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 14521 dalių |
| Producer | G.Skill |