Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
G.Skill 16GB PC3-12800 DDR3 atminties rinkinys, sudarytas iš dviejų 8GB modulių, veikia 1600 MHz dažniu. Ši atmintis pasižymi CAS delsos 9 ir 1.5V įtampa, užtikrinančia aukštą našumą.
Savybės |
|
|---|---|
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 8 GB |
| Atminties dažnis | 1600 MHz |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Aušinimo tipas | Radiatorius |
| Atminties kanalai | Dvigubas |
| Atminties įtampa | 1.5 V |
| Buferinė atminties tipas | Neužregistruota (nebuferinė) |
| CAS delsas | 9 |
| ECC | Ne |