Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| funkcijos | |
|---|---|
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Komponentas skirtas | PC/serveris |
| „Intel Extreme Memory Profile“ (XMP) versija | 2.0 |
| Atminties formos faktorius | 288 kontaktų DIMM |
| „Intel Extreme Memory Profile“ (XMP) | Y |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Aušinimo tipas | Radiatorius |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| SPD greitis | 2133 MHz |
| Atminties kanalai | Dvigubas |
| SPD delsa | 38 |
| ECC | N |
| Atminties išdėstymas (modulių x dydis) | 2x8 GB |
| Buferinės atminties tipas | Neregistruotas (nebuferinis) |
| Atminties įtampa | 1,35 V, 1,2 V |
| CAS delsa | 16 |
| SPD profilis | Y |
| SPD įtampa | 1,2 V |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 40 mm |