Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
| Gamintojas | G.Skill |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gross width (mm) | 15.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Atminties taktinis dažnis | 6000 MHz |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
| EEB | No |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Talpumas | 48GB (24GBx2) GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2x24 GB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Flare |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Registruotas | No |
| CAS delsa | 40-48-48-96 |
| Gross depth master carton | 207 mm |
| Gross width master carton | 120 mm |
| Gross height master carton | 59 mm |
| Net weight master carton | 0.425 kg |
| Tare weight master carton | 0.015 kg |
| Palette Qty | 2667 dalių |
| Producer | G.Skill |
| Warranty | 36 mėn. |