Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
G.Skill Trident Z5 RGB atminties modulis turi dvigubo kanalo konfigūraciją su bendra talpa 32 GB (2 x 16 GB) ir duomenų perdavimo greičiu 7200 MT/s. Jis palaiko Intel XMP 3.0 ir AMD EXPO perviršį, taip pat apima pritaikomą RGB apšvietimą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Atminties Kanalai | Dvigubo kanalo |
| Apšvietimas | Taip |
| Atminties Išdėstymas (Moduliai x Dydis) | 2 x 16 GB |
| SPD Profilis | Taip |
| AMD Išplėstieji Profiliai Perviršiui (EXPO) | Taip |
| Buferizuota Atminties Tipas | Neužregistruota (nebuferizuota) |
| Apšvietimo Spalva | Įvairios |
| Intel Ekstremalios Atminties Profilis (XMP) Versija | 3.0 |
| Atminties Duomenų Perdavimo Greitis | 7200 MT/s |
| Atminties Įtampa | 1.1, 1.4 V |
| ECC | Ne |
| CAS Latencija | 34 |
| Komponentas | PC |
| Gamybos Šalis | Tajvanas |
| Aušinimo Tipas | Radiatorius |
| Vidinės Atminties Tipas | DDR5 |
| Vidinė Atmintis | 32 GB |
| Atminties Formos Faktorius | 288-pin DIMM |