Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Šis 16GB DDR3 atminties modulis (2x8GB) veikia 2400 MHz dažniu, užtikrindamas aukštą našumą.
Savybės |
|
|---|---|
| Komponentas skirtas | PC/Serveriui |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| ECC | Ne |
| Atminties dažnis | 2400 MHz |
| Aušinimo tipas | Šilumos išsklaidytuvas |
| Atminties formos faktorius | 240-pin DIMM |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| Atminties įtampa | 1.65 V, 1.5 V |
| Buferizuotos atminties tipas | Neregistruota (nebuferizuota) |
| CAS delsis | 11 |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 33 mm |
Logistikos duomenys |
|
| Harmonizuotas sistemos (HS) kodas | 84733020 |
TOP susijusios paieškos