Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
| Gamintojas | Dell |
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 7.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 48.00 mm |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Dell |
| Palette Qty | 5000 dalių |
| Atminties taktinis dažnis | 4800 MHz |
| EEB | No |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Talpumas | 16 GB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 1Rx8 |
| Gamintojo prekės serija | Memory Upgrade |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 RDIMM |
| Registruotas | No |
| Warranty | 12 mėn. |