Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Model | XPG GAMMIX D35 |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Taktowanie | 3200MHz |
| Pojemność | 16GB (2x8GB) |
| Opóźnienie | CL16 |
| Wsparcie XMP | Tak, XMP 2.0 |
| Kompatybilność | Intel, AMD |
| Napięcie | 1.2V |
| Wymiary | Obniżony profil |
| Kolor | Czarny |