Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
8GB DDR4 SO-DIMM atminties modulis su 3200 MHz dažniu. Sukurtas nešiojamiesiems kompiuteriams ir kompaktiškoms sistemoms, veikia 1.2 V įtampoje su CAS delsimo laiku 22.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | RAM modulis |
| Prekės ženklas | Patriot |
| Modelis | SO-DIMM DDR4 8GB 3200MHz |
Specifikacijos |
|
| Atminties dažnis | 3200 MHz |
| Atminties forma | 260-pin SO-DIMM |
| Atminties išdėstymas | 1 x 8 GB |
| Buferizuota atminties tipas | Neregistruota (unbuffered) |
| CAS delsimo laikas | 22 |
| Vidinės atminties įtampa | 1.2 V |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 17 g |
| Aukštis | 32 mm |
| Plotis | 133 mm |
| Gylis | 2 mm |
Atitiktis |
|
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą pagal numatytąją paskirtį, kad užtikrintumėte optimalų našumą ir saugumą. | |