Goodram IRDM DDR5 IR-7600D564L36S/32GDC memory module 32 GB 2 x 16 GB
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 13 has video
rating 4.5
Goodram IRDM DDR5 IR-7600D564L36S/32GDC memory module 32 GB 2 x 16 GB kaina
ar
  • + 12 mėn. 49
  • + 24 mėn. 74 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 93
  • + 48 mėn. 118
add to cart Į krepšelį 487.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 487.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Features :
Ecc: No
Cas latency: 36
Module configuration: 2048M x 8
Component for: PC/Server
Memory layout (modules x size): 2 x 16 GB
Intel extreme memory profile (xmp) version: 3_0
Memory voltage: 1_4 V
Internal memory: 32 GB
Spd profile: Yes
Buffered memory type: Unregistered (unbuffered)
Intel extreme memory profile (xmp): Yes
Amd extended profiles for overclocking (expo) version: 1_0
Amd extended profiles for overclocking (expo): Yes
Memory clock speed: 7600 MHz
Backlight: No
Memory channels: Single-channel
On-die ecc: Yes
Memory form factor: 288-pin DIMM
Cooling type: Heatsink
Internal memory type: DDR5
Weight & dimensions :
Weight: 33 g
Width: 133 mm
Depth: 31 mm
Height: 6 mm
Packaging data :
Package depth: 53 mm
Package width: 150 mm
Package height: 24 mm
Package type: Box
Package weight: 91 g
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-12-21
Minusai: Gali būti nesuderinama su kai kuriais senesniais kompiuteriais
Specifikacija
  • Gamintojas GoodRam
  • Modelis
    IR-7600D564L36S/32GDC
  • „Intel® Extreme“ atminties profilis (XMP) Taip
  • Avino tipas DDR5
  • AMD išplėstiniai profiliai spartinimui (expo) Taip
  • Paskirtis Kompiuteris / serveris
  • RAM 32 GB
  • Aušinimo tipas radiatorius
  • Atminties tipas 288 kontaktų DIMM
  • Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) 2 x 16 GB
  • SPD profilis Taip
  • Laiko uždelsimas 36
  • Ant die ecc Taip
  • Režimo nustatymas 2048 mln. x 8
  • Buferinės atminties tipas Neregistruotas (nebuferinis)
  • „Wersja AMD“ išplėstiniai profiliai, skirti spartinimui (expo) 1.0
  • „Intel® Extreme“ atminties profilio (XMP) versija 3.0
  • Atminties takto dažnis 7600 MHz
  • Svoris 0
  • Gamintojo kodas IR-7600D564L36S/32GDC
  • Atminties įtampa 1,4 V
  • Modelio pavadinimas
    IR-7600D564L36S/32GDC
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
„Goodram IRDM DDR5 IR-5600D564L36/32G“ atminties modulis 32 GB, 1 x 32 GB 288 kontaktų DIMM kaina
GOODRAM IRDM 32GB [2x16GB 7200MHz DDR5 CL34 DIMM]
  • GamintojasGoodRam
  • TipasDDR5
  • Magistralės sparta
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
GOODRAM IRDM 32GB [2x16GB 7200MHz DDR5 CL34 DIMM] kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
m_Rittal Laikiklis kablowy do TS IT (5502.115) kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
InLine Patch kabelis Cat.6A, S/FTP (PiMf), 500MHz, mėlynos spalvos - 0,5m kaina
InLine Patch kabelis Cat.6, S/FTP (PiMf), 250MHz, baltos spalvos – 2m
InLine Patch kabelis Cat.6, S/FTP (PiMf), 250MHz, baltos spalvos – 2m kaina
  • Įvertinimas 5.0 (12)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
ARMAC O/850F/LCD Armac UPS OFFICE Line-Interactive 850F LCD 2x SCHUKO 230V OUT, USB kaina
NETRACK BZPAT25U5E pataisomasis kabelis RJ45 beknis Cat 5e UTP 25m pilkas
  • GamintojasNetrack
  • TipasU/UTP
  • Kabelio kategorija
  • Kabelio ilgis (m)
  • SpalvaPilka
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Liko tik: 4 vnt.
NETRACK BZPAT25U5E pataisomasis kabelis RJ45 beknis Cat 5e UTP 25m pilkas kaina
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Colop Pagalvėlė antspaudui E/40 kaina
Čekija Pavėsinė Trimm Trace One
  • GamintojasČekija
  • TipasPavėsinės
  • Vietų skaičius
  • Vandens atsparumas (mm)3000
  • Svoris (kg)
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Čekija Pavėsinė Trimm Trace One kaina
  • Pristatymas į namus 1-4 d. d.
Deimantinis pjovimo diskas, plienas, 300mm kaina
-3 %