„Goodram DIMM GR5600D564L46/32G“ atminties modulis 32 GB 1 x 32 GB DDR5
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 9 has video
rating 4.5
ar
  • + 12 mėn. 40
  • + 24 mėn. 60 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 76
  • + 48 mėn. 96
add to cart Į krepšelį 399.99
„Goodram DIMM GR5600D564L46/32G“ atminties modulis 32 GB 1 x 32 GB DDR5 kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 399.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Features :
Module configuration: 2048M x 8
Internal memory: 32 GB
Component for: Laptop
Cas latency: 46
Internal memory type: DDR5
Memory clock speed: 5600 MHz
Memory layout (modules x size): 1 x 32 GB
Weight & dimensions :
Depth: 31 mm
Weight: 16 g
Height: 4 mm
Width: 133 mm
Packaging data :
Package height: 10 mm
Package weight: 26 g
Package width: 162 mm
Package depth: 52 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-07-08
Minusai: Gali būti nesuderinamas su senesnėmis sistemomis.
Specifikacija
  • Gamintojas GoodRam
  • Modelis
    GR5600D564L46/32G
  • Kalėdų privalumai Taip
  • Vėsinimas – aušintuvas Nėra aušintuvo
  • Išplėstinės specifikacijos – funkcijos On-Die ECC
  • Pagrindinės specifikacijos – modulių tipas DIMM
  • Pagrindinės specifikacijos – atminties tipas DDR5
  • Išplėstinės specifikacijos – įtampa [v] 1.1
  • Paskirties vieta ir klasė – daugiau informacijos Biuro kompiuteris
  • Aušinimas – žemo profilio Ne
  • Išplėstinės specifikacijos - laiko nustatymas kl 46
  • Paskirties vieta ir klasė – pagrindinė paskirties vieta Kompiuteriai
  • Talpa + konfigūracija – bendra talpa [gb] 32
  • Pagrindinės specifikacijos – veikimo dažnis [mhz] 5600
  • Aušinimas - atminties spalva (be arba su aušintuvu) Juoda
  • Talpa + konfigūracija - atminties konfigūracija (skaičius x talpa) 1x32 GB
  • Modelio pavadinimas
    GR5600D564L46/32G
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Koks yra šio Goodram atminties modulio tipas ir talpa?
2. Kokiu dažniu veikia šis 32 GB RAM modulis?
Šis atminties modulis veikia 5600 MHz dažniu. Toks greitis užtikrina sparčią duomenų perdavimo spartą, kas pagreitina sistemos reakciją ir padidina bendrą nešiojamojo kompiuterio našumą, ypač atliekant reikalaujančias užduotis ar dirbant su dideliais failais.
3. Kokio dydžio yra šis nešiojamojo kompiuterio RAM?
Modulio matmenys yra 133 mm pločio, 31 mm gylio ir 4 mm aukščio. Tokie kompaktiški fiziniai parametrai ir mažas svoris užtikrina, kad jis puikiai tilptų į daugumą nešiojamųjų kompiuterių, skirtų atminties plėtrai, neperžengiant jų vidaus erdvės ribų.
4. Kam skirta ši vieno modulio 32 GB konfigūracija?
5. Koks yra šio DDR5 modulio delsos laikas (CL)?
Šio modulio nustatytas delsos laikas yra CL46. Nors aukštesnis nei pagrindinių modelių, šis reitingas subalansuotas su aukštu 5600 MHz dažniu, siekiant optimalaus našumo derinio, kuris tinka intensyviam daugiaužduočiui ir programoms, reikalaujančioms didelio pralaidumo.