Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
TOP
Kela Arbatinukas su sieteliu AURON 0,7L - Arbatinukai, kavinukai
Kela Arbatinukas su sieteliu AURON 0,7L
 
14,99 0-1 d. d. (11)
Indas kavai AeroPress - Arbatinukai, kavinukai
Indas kavai AeroPress
 
28,99 0-1 d. d. (4)
Stiklinis arbatinukas - Arbatinukai, kavinukai
Stiklinis arbatinukas
 
34,99 3-3 d. d. (3)
Arbatinukas 1,55l skaidrus - Arbatinukai, kavinukai
Arbatinukas 1,55l skaidrus
 
17,73 3-5 d. d. (22)
KavinukasJata CAX112 - Arbatinukai, kavinukai
KavinukasJata CAX112
 
29,99 4-8 d. d. (5)
Ariete Mokina Grande 1368/06 - Arbatinukai, kavinukai
Ariete Mokina Grande 1368/06
 
44,99
-2 %
43,99 4-7 d. d.
(5)
Jata CFI9 - Arbatinukai, kavinukai
Jata CFI9
 
20,99 4-8 d. d. (3)
, AeroPress GO, Aerobie - Arbatinukai, kavinukai
, AeroPress GO, Aerobie
 
38,99 3-5 d. d. (4)
Grafinas arbatai - Arbatinukai, kavinukai
Grafinas arbatai
 
32,99 3-3 d. d. (1)
Bialetti NEW BRIKKA 2020 4 CUPS - Arbatinukai, kavinukai
Bialetti NEW BRIKKA 2020 4 CUPS
 
51,99
-2 %
50,99 3-5 d. d.
(5)
Beper CA.010 - Arbatinukai, kavinukai
Beper CA.010
 
8,99 4-8 d. d. (2)
Kavinukas Bodum KENYA 10685-01 - Arbatinukai, kavinukai
Kavinukas Bodum KENYA 10685-01
 
35,75 1-2 d. d. (2)
AeroPress Macchina da caffè - Arbatinukai, kavinukai
AeroPress Macchina da caffè
 
34,99
-6 %
32,99 4-7 d. d.
(2)
Bialetti - Moka Timer - 6 Cup (6093) - Arbatinukai, kavinukai
Bialetti - Moka Timer - 6 Cup (6093)
 
140,99 4-6 d. d. (2)
Riposo Rankinė kavamalė 980 - Arbatinukai, kavinukai
Riposo Rankinė kavamalė 980
 
11,90 2-8 d. d. (2)
Daugiau Kitas puslapis

Arbatinukai, kavinukai – skaniausių karštų gėrimų garantas

Sodrus, išskirtinis arbatos bei kavos skonis – štai, ką gali suteikti kokybiškas ir tinkamas arbatinukas ar kavinukas. Iš įvairių medžiagų pagaminti ir skirtingais dizainais pasižymintys, šie kraštų gėrimų ruošimo prietaisai yra labai naudingi ir tikrai atras vietą kiekvienoje virtuvėje. Tai skaniausių, kvapniausių karštų gėrimų garantas !

Kokį arbatinuką pasirinkti?

Arbatinukas yra naudingas prietaisas skirtas arbatos gamybai. Nesvarbu, ar arbatą gersite vienas ar ja vaišinsite draugus – tinkamo arbatinuko pasirinkimas leis mėgautis tikru ir sodriu, pasirinktos arbatos, skoniu. Tačiau, svarbu pabrėžti, kad arbatinukas yra visai kas kita nei elektrinis virdulys, nors virduliai dažnai ir būna vadinami elektriniais arbatinukais. Elektriniai arbatinukai arba virduliai yra, dažniausiai, naudojami tik vandens užvirimui. Tiesa, būna ir tokių modelių, kuriuose galima tiesiogiai virti arbatą, kadangi, jie turi specialias talpas arbatžolėms. Tačiau, standartiniai arbatinukai arbatai plikyti yra skirti tik arbatos gamybai, o didžioji dauguma jų, net negali būti naudojami ant tiesioginės kaitros, išskyrus metalinius.

Arbatinuke pagaminta arbata pasižymi sodriu, išskirtiniu ir visiškai kitokiu skoniu, lyginant su tokia arbata, kurią tiesiog užplikome puodelyje. Šie arbatos gamybai skirti indai, gali būti gaminami iš skirtingų medžiagų, kurių kiekviena pasižymi skirtingomis savybėmis ir ypatybėmis. Pavyzdžiui, stikliniai arbatinukai išsiskiria savo grožiu ir stilingumu. Tai gana nebrangūs arbatinukai, tačiau, jie gana trapūs – gali greitai suskilti, sudužti dėl staigaus temperatūrų skirtumo. Šio tipo arbatinukai negali būti naudojami tiesiogiai ant ugnies ar kaitinimo įtaiso. Tuo tarpu, ketaus arbatinukai gali būti naudojami ant tiesioginės ugnies, dažnai, pasižymi didesnėmis talpomis. Jie nėra labai brangūs, tačiau, greitai rūdija ir yra gana sunkūs. Tokius arbatinukus, arbatos mylėtojai plačiai naudoja Azijos šalyse – Kinijoje, Japonijoje. Tačiau, svarbu pabrėžti, kad naudinga rinktis ketaus arbatinukus, kurie yra emaliuoti ir neleidžia arbatai įgauti nemalonaus metalo skonio. Porcelianiniai arbatinukai pasižymi įvairiais, skirtingais dizainais. Jie yra glazūruoti ir pasižymi aukštu sandarumu, taip pat, jie gana atsparūs arbatos dėmių susidarymui ir neprisigeria arbatos skonio. Tokio tipo arbatinukus labai lengva valyti, o žemas terminis pralaidumas ilgai išlaiko karštį. Tačiau, porcelianiniai arbatinukai yra labai trapūs. Į porcelianinius panašūs, tačiau, labai skirtingi – keraminiai arbatinukai. Jie turi gana paprastą, klasikinę išvaizdą, padeda palaikyti norimą arbatos temperatūrą ir padeda arbatai gana greitai atskleisti skonį. Tačiau, neglazūruoti keraminiai arbatinukai gali per laiką sugerti arbatos skonius, ko pasekoje, arbata gali būti ne tokia skani. Taip pat, daugelis keraminių arbatinukų gali lengvai įskilti, o jų valymas yra gana sudėtingas, kadangi, keramika nėra atspari arbatos dėmių susidarymui. Galiausiai, arbatinukai gali būti gaminami iš nerūdijančio plieno. Jie populiarūs dėl savo žemos kainos, patogumo ir paprasto stiliaus. Jie puikiai dera prie minimalistinio namų stiliaus ir gali būti naudojami ant tiesioginės ugnies, kaitinimo įrenginio. Didžioji dalis jų yra tinkami indukcinei viryklei. Iš nerūdijančio plieno, dažnai, dar gaminami ir arbatinukai su švilpuku, kurie apie užvirusį vandenį ar arbatą praneša švilpimu. Tiesa, tai labiau virdulys nei arbatinukas.

Kaip išsirinkti tinkamą kavinuką?

Kavinukai suteikia romantišką išvaizdą ir puikų būdą namuose pasigaminti pačią skaniausią kavą. Moka arba espresso kavinukai yra populiarūs visame pasaulyje jau daugybę metų, o jų suteikiamas kavos skonis yra išskirtinis. Rinkdamiesi kavinuką, turėtumėte atsižvelgti į tai, iš ko jis pagamintas. Dažniausiai, kavinukai būna gaminami iš aliuminio arba nerūdijančio plieno. Aliumininiai kavinukai yra nebrangūs ir patvarūs. Vis dėl to, juos gali būti gana sunku išvalyti, o to pasekoje, ilgainiui gali pakisti ir kavos skonis. Taip pat, aliuminis gali rūdyti, jei kavinukas kontaktuos su rūgštimis ir nebus tinkamai išdžiovinamas. Taip pat, aliumininiai kavinukai nėra tinkami visoms viryklėms, pavyzdžiui, elektrinėms ar indukcinėms. Dėl šios priežasties, renkantis kavinuką, svarbu atsižvelgti ir į viryklės tipą. Tuo tarpu, nerūdijančio plieno kavinukai yra lengvai valomi ir neprisigeria kavos skonio. Taip pat, kaip ir sako jų pavadinimas – jie atsparūs rūdims ir korozijai. Jie pasižymi patvarumu, nesusibraižo. Galiausiai, nerūdijančio plieno kavinukai yra suderinami su visų tipų viryklėmis, kas ir padaro juo dar patogesnius ir lengviau pritaikomus naudojimui. Tiesa, kavinukai gali būti ir stikliniai. Tai nuspaudžiami kavinukai, kurie gali būti naudojami ir arbatos plikymui. Jie negali būti naudojami ant tiesioginės ugnies, tačiau, yra labai patogūs, kompaktiški ir gali būti pasiimami net į keliones. Jie leidžia atskirti kavos tirščius nuo skysčio, taip suteikdami patogų būdą gerti kavą. Negana to, juose plikoma kava ar arbata pasižymi sodresniu skoniu.

Rinkdamiesi kavinuką, turite nuspręsti kokio tipo kavinukas jums reikalingas. Kavinukai gali būti rankiniai arba elektriniai. Rankiniai kavinukai, iš tiesų, reikalauja tam tikrų įgūdžių ir praktikos norint jais lengvai naudotis, kadangi, nuolat reikia stebėti temperatūrą. Elektriniai kavinukai suteikia lengvesnį būdą išsivirti kavą. Jie prijungiami prie elektros šaltinio ir turi temperatūros valdiklį, panašiai, kaip ir elektrinis virdulys. Daugelis modelių net turi laikmačius, kurie leidžia dar patogiau gaminti kavą. Tačiau, elektriniai kavinukai yra ženkliai brangesni nei rankiniai.

Arbatinukai ir kavinukai – gera kaina internetu

Skani, kvapni ir gardi kava bei arbata bus garantuota, jei įsigysite puikius kavinukus bei arbatinukus. Kokybiški, itališki kavinukai Bialleti, patvarūs Berghoff arbatinukai bei kavinukai ir daugybė kitų, grasių ir patikimų gamintojų prekių – tik varle.lt. Siūlome platų, įvairių arbatinukų bei kavinukų pasirinkimą internetu, už prieinamą kainą. Akcijų metu, norimus kavinukus bei arbatinukus galite įsigyti dar pigiau.

Kokios prekės populiariausios Arbatinukai, kavinukai kategorijoje šiais metais?

Arbatinukai, kavinukai - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-1 d. d.

Kiek turite prekių Arbatinukai, kavinukai kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 392 prekes, o kainos prasideda nuo 1.07 Eur

Kokios prekės turi daugiausiai atsiliepimų Arbatinukai, kavinukai kategorijoje?