Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ekspanderis PGM-4 sudaro sistemos išpletimo sąlygas 4 programuojami laidiniai išėjimai.
Įrenginys dedikuotas Digiplex, Digiplex EVO, MG Series, Spectra Series signalizacijos centralėms.
| Išvesčių skaičius : | 4 vnt. - programowalne |
| Išvesčių tipas : | 4 vnt. NO/NC, Relinė |
| Relės perjungiama srovė : | max. 5 A DC |
| Relės perjungiama įtampa : | max. 125 V DC |
| Srovės suvartojimas (be OC tipo išvesčių apkrovimo ir be aktyvių relių) : | 13 mA |
| Maitinimas : | 11 V ... 16 V DC / 150 mA (max) |
| Pagrindinės savybės : | Galimybė atnaujinti programinę aparatinę įrangą |
| Darbo temperatūra : | 0 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.066 kg |
| Matmenys : | 140 x 46 mm |
| Kilmės šalis : | Kanada |
| Gamintojas / Markė : | PARADOX |
| Garantija : | 2 metai |