Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kitų pardavėjų pasiūlymai nuo 76. 71 € (1)
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
| Pagrindinis | |
| Matinimo įtampa | 7-15V 50mA maks. |
| Palaikomos baterijos | 1,5V Alkaline AA tipas LR6 (IEC) / 15A (ANSI/NEDA) |
| Baterijų skaičius | 3 |
| Baterijų veikimo trukmė | ~18 mėnesių* |
| Zonų skaičius | 4 |
| Zonų prijungimo tipas | NC (uždarytas) |
| PGM išėjimų skaičius | 2 |
| Maksimalios komotuojamos PGM išėjimų reikšmės | 2 × 25V; 150 mA |
| Palaikomi temperatūros jutiklio tipai | 10kΩ NTC; PT1000 |
| Belaidžio ryšio juosta | ISM868/ISM915 |
| Temperatūros jutiklių įėjimai | 2 |
| Darbo temperatūros diapazonas | -20…+55 C |
| Matmenys | 82×63×17mm (3.23×2.48×0.67in) |