Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ML-101 yra kompaktiškas įrenginys, skirtas aptikti korpusų atidarymą arba neteisėtą sistemos veikimą. Įrengtas spyruokliniu mechanizmu ir tvirtinamas dviem varžtais, jis efektyviai apsaugo metalinius ir plastikinius korpusus. Tai esminis bet kurios signalizacijos ir vaizdo stebėjimo sistemos, kuriai reikalingas papildomas apsaugos sluoksnis, elementas.
| Palaikymas : | Signalizacijos korpusai |
| Sandūros tipas : | 1 x NC |
| Maksimali perjungimo srovė : | 30 V nuolatinė srovė – 0,5 A / 50 V kintamoji srovė – 0,5 A |
| Spalva : | Žalias |
| Matmenys : | 32 x 20 x 7 mm |
| Svarbiausi : | 0,001 kg |
| Gamintojas / Markė : | PULSAR |
| Garantija : | 2 metai |