Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
MZ-3-CT palengvina žemos elektros srovės instaliacijose sujungimų atlikimą.
| Gnybtų kiekis : | 38 + 2 ( TAMPER jungiklis, signalizuojantis apie aptaiso atidarymą ) |
| Jungties tipas : | Krone tipo jungtys |
| Maksimali įtampa : | 24 V AC / DC |
| Maksimali srovė : | 500 mA |
| Svoris : | 0.14 kg |
| Matmenys : | 132 x 89 x 29 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |
Instrukcija EN