Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
MZ-2-S palengvina žemos elektros srovės instaliacijose sujungimų atlikimą.
| Gnybtų kiekis: | 18 + 2 ( TAMPER jungiklis, signalizuojantis apie aptaiso atidarymą ) |
| Suspaudimo angos dydis: | 2.5 x 2.5 mm |
| Maksimali įtampa: | 24 V AC / DC |
| Maksimali srovė: | 500 mA |
| Svoris: | 0.086 kg |
| Matmenys: | 89 x 66 x 30 mm |
| Gamintojas / Markė: | SATEL |
| Garantija: | 2 metai |