Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vidinė, nepriklausoma kodinė spyna su RFID skaitytuvu.
Prietaisas leidžia identifikuoti naudotoją pagal RFID kortelę, PIN kodą arba jų derinį.
Naudojant HikCentral Access Control mobiliąją programėlę, identifikuoti galima per bluetooth sąsają.
Įrenginį galima visiškai konfigūruoti per tinklą, naudojant web sąsają, iVMS-4200 programinę įrangą PC..
| Kortelių palaikymas : | 13.56 MHz S50 |
| Nuotolinių kortelių nuskaitymo nuotolis : | 0 ... 4 cm |
| Automatinis darbas : | ✔ |
| Integruota klaviatūra : | ✔ |
| Ryšys : | Wiegand 34/26, RS-485 , Ethernet 10/100 Mb/s prievadas - RJ-45 , Wi-Fi modulis : 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n/d/e/h/i, Bluetooth modulis |
| Skambučio mygtukas : | ✔ |
| Sabotažinė išvestis : | - |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Maksimalus srovės poreikis : | 1 A |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : | Android: Nemokama programa iOS (iPhone): Nemokama programa |
| Pagrindinės savybės : | Relinių išvesčių skaičius : 1 vnt. NO/NC, 10 000 indeksuotų naudotojų, 100 000 įvykių istorija, Identifikacija: Kortelė ir(arba) PIN kodas, Identifikavimas per bluetooth įrenginį su HikCentral Access Control programa, Baltas mygtukų apšvietimas, Bendradarbiavimas su durų kontaktu ir išėjimo mygtuku, Elektrinių pakabų ir elektromagnetinių vožtuvų aptarnavimas, Grįžtamųjų varžtų atbulinės eigos aptarnavimas, Antisabotažinė apsauga (nuplėšimo iš įrengimo vietos bei korpuso atidarymo detekcija), Pilnas aptarnavimas per tinklą, Aliarmo išvestis, Signalizacinės įvestys : 2 vnt. |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 60 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 10 ... 90 % (be kondensacijos) |
| Sandarumo klasė : | IP65 |
| Korpusas : | Aluminis + Savaime gęstantis ABS plastikas - Vandalams atsparus korpusas (IK08) |
| Spalva : | Pilkas |
| Svoris : | 0.26 kg |
| Matmenys : | 177 x 58 x 29 mm |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 302920249 |
| Garantija : | 3 metai |