Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Laikiklis BRATECK-SB-24 leidžia greitai ir lengvai pritvirtinti garsiakalbį prie sienos.
Laikiklis leidžia sklandžiai reguliuoti garsiakalbio pasvirimo kampą horizontaliai diapazone ± 70° ir vertikaliai diapazone ± 20°.
| Pakuotėje : | 2 vnt. Nurodyta kaina už pakuotę |
| Krovumas : | 3.5 kg |
| Atstumas nuo montavimo paviršiaus : | 60 mm |
| Vertikalusis posvyris : | ± 20 ° |
| Horizontalusis posūkis : | ± 70 ° |
| Matmenys : | 87 x 47 x 60 mm |
| Svoris : | 0.06 kg |
| Gamintojas / Markė : | BRATECK |
| Garantija : | 2 metai |