Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
FIBARO Smart Module (FGS-214) išmanioji 1 kanalo relė, nuotoliniu būdu valdoma FIBARO skirta elektros prietaisams ar grandinėms įjungti ir išjungti. Išmanusis modulis leidžia valdyti vieną įrenginį ar grandinę.
Kompaktiškas įrenginio dydis leidžia gaminį montuoti į kitų įrenginių korpusus. Įrenginius galima valdyti tiek per Z-Wave tinklą, tiek tiesiogiai prie jų prijungtais mygtukais.
Funkcijos
Įspėjimas: prie modulio turite prijungti neutralų laidą. Šis modulis turi potencialo neturinčius (sausus) išėjimo kontaktus ir modulis nemato elektros suvartojimo matavimo.
| Maitinimas | 100-240V~ 50/60Hz or 24-30V DC |
|---|---|
| Nominali apkrovos srovė | Smart Module (FGS-214): 6.5A |
| Suderinami apkrovų tipai | resistive or incandescent only |
| Aktyvus elementas | micro-gap relay μ |
| Maksimalus laidų ilgis | 3 metrai |
| Rekomenduojamas laido skerspjūvio plotas | 0.2–2.0mm2 (24–14 AWG) |
| Darbinė temperatūra | 0–35°C |
| Aplinkos drėgmė | 0–95% RH |
| Radijo protokolas | Z-Wave (500 series chip) |
| Radijo dažnių juosta | 868.0–868.6MHz; 869.7–870.0MHz |
| Maks. perdavimo galia | +5dBm |
| diapazonas | iki 50m lauke, iki 40m viduje (priklausomai nuo reljefo ir pastato konstrukcijos) |
| Įrengimo ir naudojimo klasifikacija | Automatinis elektrinis valdymas, skirtas naudoti buitinėje ar panašioje įrangoje |
| Programinės įrangos klasė | Class A |
| Atitikimas ES direktyvoms | 2011/65/EU, 2015/863, 2014/53/EU |